Véletlen felülvizsgálat
Minden visszajelzésElső szabadulószobánk a CSI Hentes című szabadulószoba volt amiből sajnos nem sikerült kijutnunk, viszont olyan élményt nyújtott, hogy elhatároztuk, hogy ide még biztos visszalátogatunk. Azóta megfordultunk már több szabaduló szobás helyen de számunkra a legélvezetesebb és leglátványosabb a "Varászvilág-Titikok kamrája" című játék volt. Csak ajánlani tudom. Személyzet nagyon kedves segítőkészek. (Hosszú hajó szemöveges srácot kívéve...)
Lukács
Leirás:
Egy kegyetlen sorozatgyilkos tartja rettegésben Budapest lakóit. A rendőrkapitány a legjobb nyomozókból álló csapatot, Titeket rendelt az ügyhöz, hogy megállítsátok az elkövetőt.Eddig egy lépéssel mindig lemaradtatok, így az áldozatok száma egyre csak nő…Talán ma végre sikerül pontot tenni az ügy végére?
Egy hajléktalan bejelentésére érkeztek az elhagyatott sikátorba:
„Évek óta lakom itten a sikátorban, de a napokban furcsa zajokra lettem volt figyelmes, a régi hentesüzlet felű. Mintha valamely emberi sikoltásra ébredtem aminap. Az egyik szomszíd patkány meg emberi ujjat rágdosott tegnap délután az ereszcsatorna alatt.
Megnéztem vón közelebrű is, de befutott vele az odújába. Nálam itt telt be a pohár, gondoltam szólok, mégiscsak jobb a békesség.”
Nyomozó csapatotok feladata, kideríteni, hogy csak az alkohol beszélt-e az öregemberből, vagy forró nyomon vagytok és itt a nagy lehetőség elkapni az évszázad legvéresebb gyilkosát!
